Żłobek Tiny Footsteps  5

Oferta

Zdrowy Przedszkolak

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego żłobka Tiny Footsteps. Lokal znajduje się przy ul. Branickiego 20 lok 152 (za Świątynią Opatrzności Bożej). 

Żłobek Tiny Footsteps jest polsko-angieskim żłobkiem niepublicznym wpisanym do Rejestru Żłobków i Klubów Dziecięcych prowadzonym przez Prezydenta M.St. Warszawy pod numerem 193/Z/2014.

 

  • ilość dzieci do 16
  • wiek od 1 do 3 lat
  • godziny otwarcia 7.30 - 18.00
  • wpisowe 1000 zł
  • czesne za całodzienny pobyt 1280 zł plus posiłki 290 zł

 

Maluszki mają być u nas przede wszystkim bezpieczne i szczęśliwe, a tak młody wiek, ma również swoje święte prawa jak porządna drzemka, posiłek zjedzony we własnym tempie, czy dużo, dużo czułości. Firma cateringowa dostarczająca posiłki do naszego żłobka jest partnerem  w programie Zdrowy Przedszkolak - wszystkie serwowane przez nas posiłki cechuje to, że są zdrowe i smaczne. Dzieci piją tylko wodę mineralną i herbatki owocowe. Nie słodzimy żadnych napojów ani produktów. Współpracująca z nami firma cateringowa jest w stanie zapewnić odpowiednie diety dla dzieci z alergiami pokarmowymi. Nie podajemy dzieciom parówek, pieczywo smarowane jest prawdziwym masłem. Zawsze serwujemy pieczywo jasne i ciemne. Codziennie dzieci jedzą owoce. Jako przekąski stosujemy chrupki kukurydziane, wafelki ryżowe czy surowe marchewki do chrupania. 

 

Nasza kadra żłobkowa to wspaniali, pełni ciepła i cierpliwości młodzi ludzie z doświadczeniem w opiece nad malutkimi dziećmi. Pracujemy razem już od kilku lat i mieliśmy okazję obserwować naszych nauczycieli w różnego rodzaju sytuacjach i wiemy na pewno, że: nigdy nie tracą cierpliwości, zawsze okazują dzieciom czułość, wsparcie i zrozumienie. Mając taką kadrę jesteśmy w stanie zagwarantować naszym małym podopiecznym nie tylko doskonałą opiekę, ale również ciekawy program edukacyjny i rozwojowy. Zapewniamy również codzienny kontakt z językiem angielskim.

 

Ustawa żłobkowa reguluje, że ilość dzieci przypadających na jedną opiekunkę powinna wynosić maksymalnie 8. Mamy nadzieję, że zapewniając jedną opiekunkę na około pięcioro dzieci zapewnimy dzieciom i Państwu większy spokój i bezpieczeństwo. 

 

Malutkie dzieci poznają świat wszystkimi zmysłami, w naszym żłobku dzieci mają stworzone ku temu odpowiednie warunki poprzez specjalnie dostosowane wnętrza, stymulujące zabawki, kontakt z rówieśnikami i bogaty program zajęć uzupełniających takich jak: rytmika, gimnastyka dla maluszków, czy też całodzienny kontakt z językiem angielskim. W Tiny Footsteps dzieci są przytulane, głaskane. Do naszych nauczycielek dzieci zwracają się po imieniu i są z nimi bardzo związane. Naszym zadaniem jest stworzenie najlepszych warunków, które pomogą dzieciom rozwinąć się w sposób indywidualny i wprowadzić je do dalszego etapu życia przedszkolnego.

 

W zależności od wieku:

 

  • wspieramy dzieci w zdobywaniu umiejętności samodzielnego jedzenia, ubierania się, korzystania z toalety
  • wspólnie z rodzicami kształtujemy pozytywne postawy społeczne, w tym umiejętność zabawy w grupie, dzielenia się, wzajemnego szacunku, poznawania i wykorzystywania zwrotów grzecznościowych używanych w codziennych relacjach

 

Maluszki po zakończeniu Tiny Footsteps są przygotowane do pełnego uczestniczenia w życiu przedszkolnym, bez niepotrzebnych napięć związanych z adaptacją i rozstaniem z rodzicami. Są również w pełni przygotowane do wyzwań stawianych im w kolejnych etapach ich życia jakim jest przedszkole.

 

Z dumą patrzymy na naszych małych 'absolwentów żłobka', którzy rozpoczynają  nasze przedszkole jako śmiałe, twórcze, samodzielne osoby.

 

Więcej informacji uzyskacie Państwo w biurze przedszkola Happy Preschool, można przyjść, porozmawiać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 604 994 300, 604 994 500, 22 2588616, [email protected]

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcejRozumiem