Organizacja 11

Warunki lokalowe i plac zabaw

Zdrowy Przedszkolak

Całkowita powierzchnia lokalu wynosi 217 m.kw. Główna sala to prawie 65 metrowa przestrzeń, która daje możliwość zaznania prawdziwej swobodu i wolności zabawy. Pozostałe 2 sale stanowią powierzchnię o łącznej wielkości około 70 m.kw. Sale te są pięknie wykończone w sposób podkreślający filozofię przedszkola, na ścianach znajdują się robione na zamówienie tapety w kształcie kontynentów na których można podziwiać wspaniałe portrety dzieci z różnych stron świata. Lokal wyposażony jest w wysoko wydajny system wentylacyjny, system domofonów, dostęp do dwóch niezależnych łazienek dziecięcych wyposażonych razem w 5 dostosowanych dla dzieci toalet, kabinę prysznicową, 5 umywalek i nowoczesne podajniki na papier toaletowy, środki sanitarne oraz jednorazowe ręczniki.

Rozdzielnia oraz zmywalnia przystosowane są do obsługi posiłków cateringowych.

Nasz plac zabaw zlokalizowany jest na terenie zielonym n/p przedszkola po drugiej stronie ulicy Kazachskiej i posiada dostosowane do potrzeb przedszkolaków różnego rodzaju zabawki (zjeżdżalnię, piaskownicę, huśtawki sprężynowe).