Magdalena Gajda - instruktor rytmiki

Zdrowy Przedszkolak

Magdalena GajdaNazywa się Magdalena Gajda. Studiowałam pedagogikę opiekuńczo-socjalną w Wyższej Szkole „Wszechnica Polska”. Ukończyłam szkołę muzyczną w klasie fortepianu. Ukończyłam kurs muzykoterapii oraz Aktywnego Słuchania Muzyki.

 

Od lat moją wielką pasją jest muzyka i teatr. Od kilku lat gram w Teatrze Ruchu i Tańca Min. Pracuję z dziećmi wiele lat. Byłam animatorką imprez dziecięcych , aktorką w spektaklach skierowanych do najmłodszych. Realizowałam projekty edukacyjno-rozrywkowe dla przedszkolaków. Pracuję z dziećmi prowadząc zajęcia rytmiczne , bajkoterapię , muzykoterapię , zespół wokalno taneczny oraz wzorując się na metodzie Suzuki prowadzę zajęcia nauki gry na pianinie.

Metodą Suzuki można nauczyć grać każde dziecko, nie tylko szczególnie uzdolnione. Tak wczesne rozpoczęcie nauki gry na instrumencie wpływa na rozwój dziecka, jego wrażliwość na piękno. Szybko osiągane sukcesy w grze podnoszą dziecko na duchu i wzmacniają poczucie wartości i własnych możliwości. Rozwija też umiejętności językowe, matematyczne oraz pamięć.

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcejRozumiem