Kasia Żurawska - instruktor tańca

Zdrowy Przedszkolak

Kasia ŻurawskaSwoją przygodę z tańcem zaczęłam jak miałam 4 latka i bardzo dobrze pamiętam jak prosiłam mamę, żeby zapisała mnie na zajęcia taneczne. Miałam dużo szczęścia że spełniła moją prośbę i przez następne lata życia, zanim stałam się dorosła, woziła mnie na każdy trening, czekała na mnie, zawsze wspierała nawet jak ogarniały mnie wątpliwości czy dam radę.

 

Jej poświęcenie sprawiło że zostałam jedną z czołowych tancerek Polski w tańcu towarzyskim. W samych Mistrzostwach Polski startowałam przynajmniej 16 razy i zawsze klasowałam się w pierwszej dwunastce a w 2010 roku zajęłam trzecie miejsce na Mistrzostwach Polski par zawodowych w tańcu towarzyskim w stylu latynoamerykańskim. Dlaczego to piszę...... ja miałam szczęście że w tamtych trudnych czasach udało mi się robić coś co nie było tak łatwo dostępne jak teraz i było wyjątkowe wśród moich rówieśników. Taniec to całe moje życie. Tańczyłam zawsze w przedszkolu w szkole podstawowej w liceum i na studiach. Mam 32 lata i nadal tańczę, dlatego też postanowiłam uczyć. Zaczęło się od zajęć dla dorosłych i jakieś dziesięć lat temu zaproponowano mi pracę w przedszkolu. Na początku się bałam ale to był strzał w dziesiątkę.

Przy dzieciach sama staję się dzieckiem tańczę z nimi bawię się, sprawia mi to ogromną przyjemność i satysfakcję. Wiem że nie każdy z moich podopiecznych zostanie tancerzem ale najważniejsze jest dla mnie to, żeby jak dorosną, miały miłe wspomnienia i jak najwięcej zapamiętały z naszych wspólnych lekcji, może któreś z nich pokocha taniec tak jak ja.

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcejRozumiem