Nasze  Przedszkole 4

Nasz zespół

Zdrowy Przedszkolak

Naszą kadrę pedagogiczną tworzy zespół wykwalifikowanych i kreatywnych nauczycieli mających dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie edukacji przedszkolnej. To utalentowani psycholodzy, którzy swoje zdolności (plastyczne, muzyczne, teatralne) wykorzystują do rozwijania i kreowania indywidualnych zainteresowań każdego dziecka. Jest to świetnie przygotowana kadra dbająca o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu, dostrzegająca i rozumiejąca potrzeby dzieci. W swojej pracy wykorzystują najnowsze metody nauczania, które zapewniają nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.

Renata Muszyńska Sykut - Dyrektor Przedszkola

Renata Muszyńska - SykutAbsolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku pedagogika/nauczanie wczesnoszkolne oraz Wyższej Szkoły im. Bogdana Jańskiego w Warszawie na kierunku Zarządzanie Oświatą. Ponadto ukończyłam szereg kursów, warsztatów, praktyk, konferencji doskonalących pracę w zawodzie nauczyciela. Wielokrotnie brałam udział w rożnych wyjazdach z dziećmi jako wychowawca oraz kierownik. W wolnym czasie prowadziłam indywidualne zajęcia przygotowujące dzieci do edukacji wczesnoszkolnej oraz zajmowałam się animacją imprez dziecięcych. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi w różnych grupach wiekowych.

Zobacz więcej

Karolina Wrońska - lektorka języka angielskiego

I am a graduate of Nicolaus Copernicus University in Toruń. I begun my teaching career from giving private classes and after finishing pedagogical and methodological English teaching course I started working in language schools as a lector. I spent one holiday working as a carer of erdelry and handicaped people in England, which highly improved my language skills and made me more sensitive to human needs. During my studies I was given a chance to take part in Erasmus Project in Spain, where except from studying I could teach English in a local kindergarten and primary school, as well as working as an au pair of four Spanish children. After fiishing my studies I was granted another EU scholarship – this time connected with Comenius Programme - to develop my teaching skills in primary, secondary and highschool in Ceuta, Spain.

In order to expand my knowledge on pedagogy, children’s upbringing and teaching I started postgraduate studies in SGGW (preschool and early school pedagogy).

Zobacz więcej

Anwar Athman - native speaker

 

Anwar AthmanI am an English native speaker from Kenia and I have lived in Poland for the last four years. Although I have been working as an English teacher for the last two years, my experience with children started much earlier as I used to look after my younger brothers, nephews and nieces back in my country. Apart from that I am a happy father of a two year old daughter who is the joy of my life:)

Working with children is a challenging and demanding task, however my patience, responsibility, creativity and years of experience in upbringing help me a lot in understanding children, predicting their needs and learning how to take care of them in an interesting way.

In my free time I enjoy reading, swimming, cooking and travelling.

 

Zobacz więcej

Magdalena Kołoda - pomoc nauczyciela

Jestem studentką czwartego roku Inżynierii Środowiska w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

W ostatnich latach zajmowałam się dwoma siostrzenicami podczas wakacji, co miało istotny wpływ na to że podjęłam pracę w przedszkolu. Kocham bawić się z dziećmi, przebywać z nimi oraz pomagać im odkrywać świat, a praca z dziećmi jest dla mnie prawdziwą przyjemnością. Łatwo nawiązuje z nimi kontakt, szybko nawiązuję małe przyjaźnie:) Uśmiech dzieci jest dla mnie największym podziękowaniem za moje zaangażowanie i pracę.

Zobacz więcej

Joanna Tchorzewska - wychowawca

Joasia Tchorzewska Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku nauczycielskim. Swoje pierwsze doświadczenia w pracy z dziećmi zdobywałam na praktykach w szkole, oraz jako wychowawca na kolonii.

Każdy dzień w pracy z dziećmi to dla mnie nowe zadania i wyzwania, które staram się realizować poprzez zabawę, gry, ruch, uzupełniając je elementami muzycznymi i plastycznymi. Praca w przedszkolu Happy Preschool jest dla mnie przyjemnością i pasją, która w połączeniu z możliwością pracy z dziećmi daje fantastyczne efekty. Owoce tej pracy to uśmiechnięte buzie dzieci, zaspokojona ciekawość poznawania i odkrywania nowych rzeczy.

Zobacz więcej

Dominika Kościelniak - logopeda

Dominika KościelniakPedagog specjalny logopeda, surdologopeda. Absolwentka Wydziału Nauk Humanistycznych w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, specjalność – logopedia, i studiów podyplomowych w zakresie surdologopedii na UMCS w Lublinie.

Zobacz więcej

Magdalena Gajda - instruktor rytmiki

Magdalena GajdaNazywa się Magdalena Gajda. Studiowałam pedagogikę opiekuńczo-socjalną w Wyższej Szkole „Wszechnica Polska”. Ukończyłam szkołę muzyczną w klasie fortepianu. Ukończyłam kurs muzykoterapii oraz Aktywnego Słuchania Muzyki.

Zobacz więcej

Kasia Żurawska - instruktor tańca

Kasia ŻurawskaSwoją przygodę z tańcem zaczęłam jak miałam 4 latka i bardzo dobrze pamiętam jak prosiłam mamę, żeby zapisała mnie na zajęcia taneczne. Miałam dużo szczęścia że spełniła moją prośbę i przez następne lata życia, zanim stałam się dorosła, woziła mnie na każdy trening, czekała na mnie, zawsze wspierała nawet jak ogarniały mnie wątpliwości czy dam radę.

Zobacz więcej

Krzysztof Olszewski - instruktor sportów olimpijskich

Krzysztof OlszewskiUkończyłem Akademię Wychowania Fizycznego, jestem dyplomowanym nauczycielem Wychowania Fizycznego ze specjalnością Trener zapasów. Od 20 lat trenuję zawodowo Zapasy i nadal startuję w zawodach.

Zobacz więcej
Ta strona używa ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcejRozumiem